Google+
Funeral- Services Usługi Pogrzebowe, Międzynarodowy Transport Zwłok
Całodobowy kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok

Nasze biura: Szczecin, Warszawa, Anglia, Szwecja, Norwegia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Włochy
Planowanie pogrzebu (funeral planning)

Wśród wielu kontrowersyjnych tematów, które wzbudzają w Polsce poruszenie, znajduje się planowanie uroczystości pogrzebowych z własnym udziałem. Usługi pogrzebowe jako część sektora usług, zostały, na wzór kultury zachodniej, wyparte z umysłów Polaków. Podłoże takiego zachowanie może być różne - o charakterze religijnym, bądź psychologicznych (o śmierci nie chcemy w ogóle myśleć). Warto jednak zmienić ten pogląd.

CHARON - Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA TRANSPORTU ZMARŁEGO

Międzynarodowy Transport Zwłok

Funeral planning nie jest rzeczą nową, choć dopiero stopniowo pojawia się na polskim rynku usług pogrzebowych. Istotą planowania jest jeden punkt usługowy, w którym kompleksowo łączy się wiele możliwości związanych z naszą ostatnią drogą. Tworzenie pewnego rodzaju wytycznych dla naszych rodzin odnośnie tego, w jaki sposób chcemy być pochowani, w co ubrani i gdzie ma odbyć się obrzęd, jest praktykowane już dziś. Funeral planning to jednak możliwość wyboru tylko tych opcji i produktów, które w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Do głównych decyzji, jakie podejmujemy w ramach funeral planning, należy wybór lokalizacji pomnika na cmentarzu oraz jednej z trumien. Ponadto możemy zapewnić sobie wymarzone miejsce na ostatnie pożegnanie, określić charakter tej uroczystości oraz jej dodatkowych elementów.

Posiadając konkretne oczekiwania wobec własnego pogrzebu, warto zagłębić się w usługi funeral planning i zapoznać się z oferowanymi możliwościami, spełniającymi nasze wymagania. Klient będzie miał możliwość wyboru standardowego, bądź zasugerowania indywidualnych pomysłów wobec każdego z fragmentów ostatniego pożegnania.

Pierwszy krok to wybór naszego pełnomocnika, towarzyszącego w dopełnianiu wszelkich formalności, a także realizacji indywidualnych życzeń. Dzięki profesjonalnemu planowi pogrzebowemu, przebieg ceremonii klient dopasowuje do swojego wyznania (w tej kwestii nie ma ograniczeń), a także wybiera lokalizację pochówku oraz jego rodzaj, oczywiście zgodny z funkcjonującym w Polsce prawem. Funeral planning pomaga w podjęciu ważnej decyzji pod kątem pochowania lub kremacji ciała po śmierci, daje możliwość przekazania indywidualnej sentencji w informacji o pogrzebie (nekrologu), czy na pomniku. Przy tak ważnej uroczystości istotny jest również wybór muzyki, dekoracje florystyczne oraz lokalizacja stypy.

Kolejną istotną kwestią, o której możemy zadecydować w planie pogrzebowym, jest zgoda, bądź odmowa transplantacji organów naszego ciała. Podejmując taką decyzję, zdejmujemy ją z barków pogrążonej w żałobie rodziny.

Skorzystanie z usług funeral planning to działanie ubezpieczające nas i naszą rodzinę od nagłego wydarzenia. Łagodzi konsekwencje i zdejmuje z naszych bliskich, pochłoniętych w żałobie, obowiązek decydowania o nierzadko trudnych kwestiach.

Nowoczesnym i dojrzałym rozwiązaniem jest funeral planning, które pozwala na podjęcie ważnych, obok spraw finansowych i prawnych, decyzji. Śmierć czeka każdego z nas - nie należy od niej uciekać, a odpowiedzialnie się z nią zmierzyć.


Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Charon 

Kontakt

Tel. kom. 508 692 713 (24h)
Tel. 91 885 47 73
Fax. 91 885 12 13
Numer w Wielkiej Brytanii
+442031291425
biuro@funeral.com.pl
office@funeral.com.pl
 Wycena transportu
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
stat4u

Nawigacja

Nasza społeczność