Google+
Funeral- Services Usługi Pogrzebowe, Międzynarodowy Transport Zwłok
Całodobowy kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok

Nasze biura: Szczecin, Warszawa, Anglia, Szwecja, Norwegia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Włochy

Sprowadzenie zmarłego z Włoch do Polski

W przypadku sprowadzania zmarłego z Włoch do Polski, poza kosztami samego transportu, trzeba uwzględnić koszty uzyskania dokumentacji we Włoszech. Z naszego doświadczenia wynika, że bez przedstawicielstwa lokalnej włoskiej firmy pogrzebowej, uzyskanie w rozsądnym czasie tak podstawowych dokumentów jak międzynarodowy akt zgonu, zaświadczenie lekarskie czy dokumentu włoskiej gminy zezwalającego na wywóz zwłok czy prochów z Włoch jest praktycznie niemożliwe. Nasza firma współpracuje na terenie Włoch z kilkoma, sprawdzonymi firmami pogrzebowymi dzięki czemu możemy szybko i profesjonalne uzyskać wszelkie wymagane dokumenty.

CHARON - Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA TRANSPORTU ZMARŁEGO

Międzynarodowy Transport Zwłok

W transporcie zwłok z Włoch wymagane są specjalne trumny z filtrami spełniające lokalne wymogi. Trumny te muszą mieć włoskie certyfikaty, spełniać bardzo szczegółowe wymogi dotyczące chociażby liczby śrub, filtrów czy zasad zamykania trumny w obecności policjanta. Trumny włoskie są droższe od trumien wymaganych w większości innych europejskich krajów. W cenie sprowadzenia zwłok z Włoch do Polski nasza firma uwzględnia koszt włoskiej trumny, posiadającej wszelkie wymagane certyfikaty i spełniającej rygorystyczne wymogi sanitarne.

Sprowadzenie zwłok z Włoch do Polski, poza spełnieniem powyższych specyficznych warunków, tak jak w przypadku innych państw wymaga uzyskania zgody starosty lub prezydenta na sprowadzenie zwłok lub prochów do Polski celem pochowania na cmentarzu w danej miejscowości i zezwolenia Konsulatu w Rzymie na wywóz zwłok czy prochów z Włoch. Wszystkie powyższe dokumenty tak jak i inne – międzynarodowy akt zgonu, zaświadczenie lekarskie o naturalnej przyczynie zgonu, dokument włoskiej firmy zezwalający na wywiezienie zwłok czy prochów z Włoch i dokument poświadczający prawidłowe zamknięcie trumny załatwia nasza firma.

W przypadku decyzji rodziny o sprowadzeniu z Włoch do Polski prochów osoby zmarłej nasza firma dokonuje dodatkowo kremacji na terenie Włoch i dostarcza do Polski urnę z prochami osoby zmarłej.

Czynności związane ze sprowadzeniem zwłok z Włoch do Polski nie wymagają obecności rodziny zmarłego we Włoszech.

 

Transport zwłok z Włoch

Sprowadzenie zwłok z Włoch


Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Charon 

Kontakt

Tel. kom. 508 692 713 (24h)
Tel. 91 885 47 73
Fax. 91 885 12 13
Numer w Wielkiej Brytanii
+442031291425
biuro@funeral.com.pl
office@funeral.com.pl
 Wycena transportu
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
stat4u

Nawigacja

Nasza społeczność