Google+
Funeral- Services Usługi Pogrzebowe, Międzynarodowy Transport Zwłok
Całodobowy kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok

Nasze biura: Szczecin, Warszawa, Anglia, Szwecja, Norwegia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Włochy

Zakład Usług Pogrzebowych ’’Funeral-Services’’ to firma z bogatym doświadczeniem uzyskanym przez ponad 15 lat działalności w branży pogrzebowej. Od chwili założenia zakładu pogrzebowego w Szczecinie zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych nam zadań w najlepszy sposób. Możecie Państwo zawsze liczyć na nas oraz na naszych profesjonalnych pracowników, którzy udzielą pomocy w kwestiach formalnych, organizacyjnych oraz doradzą przy wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Poprzez indywidualne podejście w tak trudnych chwilach dla Państwa wspieramy rodziny i przyjaciół tych, których niestety nie ma już nami.

CHARON - Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA TRANSPORTU ZMARŁEGO

Międzynarodowy Transport Zwłok

W tych trudnych chwilach odciążamy bliskich osoby zmarłej oferując kompleksowe usługi pogrzebowe w Szczecinie oraz na terenie całego kraju, które pozwalają zorganizować godną ceremonię pogrzebową. Zajmujemy się całodobowym przewozem ciał do naszej chłodni z każdego miejsca w Polsce. Zgodnie z wolą rodziny organizujemy pogrzeb tradycyjny lub kremację ciała. Bierzemy odpowiedzialność za przeprowadzenie ceremonii w ustalonym obrządku religijnym lub w sposób świecki. Nasi pracownicy zajmują się również dopełnianiem wszelkich formalności z instytucjami takimi jak ZUS, kościoły, cmentarze oraz urzędy.

Dbamy o uroczyste i godne pożegnanie zmarłego poprzez zapewnienie odpowiednich warunków i oprawy uroczystości pogrzebych. Oferujemy pomoc w publikacji nekrologu w gazecie o zasięgu lokalnym lub krajowym.

Chcemy zapewnić wygodę żałobnikom oraz osobom uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej nie tylko od strony organizacji pogrzebu. Dlatego oferujemy transport autokarowy gości zaproszonych na uroczystość do miejsca pochowania ciała. Rodzinie, która nie jest w stanie regularnie zajmować się grobem proponujemy całoroczną opiekę nad miejscem pochówku zmarłego.

 

Porównując z ofertami, jakie posiadają inne zakłady pogrzebowe w Szczecinie wybór naszej firmy to najtańszy sposób na organizację należytego pochówku oraz ceremonii. Cennik za usługi pogrzebowe zaczyna się już od 1100 złotych, a ceremonia kremacji od 850 złotych.

 

Zachęcamy Państwa do osobistych odwiedzin w naszym zakładzie pogrzebowym w Szczecinie, wypełnienia formularza kontaktowego lub do skontaktowania się z nami telefonicznie. Wysłuchamy każdej osoby oraz postaramy się spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia. Nasz zakład  pogrzebowy zawsze dokłada wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w sposób pełen godności i skupienia. Potwierdzenie tych słów stanowią rekomendacje i referencje, jakie uzyskaliśmy od Państwa.

 

Usługi Pogrzebowe Szczecin

Zakład Pogrzebowy Szczecin

Kremacje Szczecin


Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Charon 

Kontakt

Tel. kom. 508 692 713 (24h)
Tel. 91 885 47 73
Fax. 91 885 12 13
Numer w Wielkiej Brytanii
+442031291425
biuro@funeral.com.pl
office@funeral.com.pl
 Wycena transportu
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
stat4u

Nawigacja

Nasza społeczność