Google+
Funeral- Services Usługi Pogrzebowe, Międzynarodowy Transport Zwłok
Całodobowy kontakt Tel. 508 692 713 / Tel. 91 885 47 73 / DARMOWA WYCENA

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok

Nasze biura: Szczecin, Warszawa, Anglia, Szwecja, Norwegia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Włochy

Sprowadzenie zwłok z zagranicy

Śmierć bliskiej osoby poza granicami kraju wiąże się ze sprowadzeniem zwłok do Polski. Procedura ta może zostać wykonana na dwa sposoby, albo poprzez samodzielne przetransportowanie zwłok, albo poprzez zlecenie tej usługi profesjonalnej firmie pogrzebowej

 

W przypadku korzystania z usług firmy pogrzebowej konieczne jest przygotowanie upoważnienia dla domu pogrzebowego, który odbierze ciało zmarłego oraz przetransportuje je w wyznaczone miejsce.

 

Jeżeli z racji ograniczenia kosztów osoby bliskie chcą samodzielnie przetransportować ciało zmarłego, należy pamiętać o tym, że konieczne jest postępowanie według określonych przepisów prawa. Przed podjęciem jakichkolwiek działań należy złożyć wniosek o zgodę na odebranie zwłok i ich przewiezienie u starosty lub prezydenta miasta. Na decyzję czeka się maksymalnie 3 dni, a wydanie wniosku jest bezpłatne. Po otrzymaniu zgody, należy nie później niż w ciągu trzech dni od otrzymania zgody zorganizować transport zmarłego.

Międzynarodowy Transport zwłok Elbląg

Międzynarodowy Transport Zwłok Elbląg – Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Elbląg

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Elbląg CHARON zajmuje się specjalistycznym  międzynarodowym  transportem osób zmarłych. Pomagamy rodzinom w tym trudnym dla nich czasie jakim jest śmierć osoby bliskiej.

Doświadczenie naszej firmy w organizacji transportu osoby zmarłej do Elbląga oraz wiele kontaktów zagranicznych pozwala na szybkie, sprawne  i rzetelne załatwienie wszelkich formalności związanych ze zleconym nam transportem zwłok do Elbląga.

Międzynarodowy transport zwłok Elbląg - wymaga od nas wszechstronnej wiedzy z zakresu międzynarodowego transportu zwłok oraz wielu kontaktów z firmami zagranicznymi.

Pomagamy rodzinom pogrążonym w żalu przejść te trudne chwile z wymaganym szacunkiem i zrozumieniem.

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - "CHARON"

Charon Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok z zagranicy do Polski. Zapewniamy Państwa, że wszelkie działania są wykonywane profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem oraz czcią dla osoby zmarłej. Profesjonalny transport gwarantują karawany, które zostały kompleksowo przystosowane do przewozu zmarłych zgodnie z wszelkimi normami sanitarnymi oraz międzynarodowymi przepisami. Do transportu zwłok wykorzystujemy trumny ze specjalnym wkładem metalowym przystosowanym do transportu zwłok z zagranicy.

Transport zwłok z Anglii, Irlandii, Walii

Przy sprowadzaniu zwłok z Anglii do Polski, procedury są podobnie jak w przypadku całej Europy. Na początku wypełniamy dokumenty związane z przewozem zwłok. Przy sprowadzaniu ludzkich szczątków z Wielkiej Brytanii niezbędne jest spełnienie dwóch głównych warunków. Pierwszy z nich to akceptacja władz polskiego miasta (starosty, prezydenta), pozwalająca na pochówek zmarłego w danej miejscowości. Na transport ciała bądź prochów z Wielkiej Brytanii do Polski musi również zgodzić się Konsulat Ambasady RP.

Planowanie pogrzebu (funeral planning)

Wśród wielu kontrowersyjnych tematów, które wzbudzają w Polsce poruszenie, znajduje się planowanie uroczystości pogrzebowych z własnym udziałem. Usługi pogrzebowe jako część sektora usług, zostały, na wzór kultury zachodniej, wyparte z umysłów Polaków. Podłoże takiego zachowanie może być różne - o charakterze religijnym, bądź psychologicznych (o śmierci nie chcemy w ogóle myśleć). Warto jednak zmienić ten pogląd.

Kontakt

Tel. kom. 508 692 713 (24h)
Tel. 91 885 47 73
Fax. 91 885 12 13
Numer w Wielkiej Brytanii
+442031291425
biuro@funeral.com.pl
office@funeral.com.pl
 Wycena transportu
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
stat4u

Nawigacja

Nasza społeczność