Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin, Poland

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

Międzynarodowy Transport Zwłok Szczecin – Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Szczecin

   

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Szczecin CHARON zajmuje się specjalistycznym  międzynarodowym  transportem osób zmarłych. Pomagamy rodzinom w tym trudnym dla nich czasie jakim jest śmierć osoby bliskiej.

Doświadczenie naszej firmy w organizacji transportu osoby zmarłej do Szczecina oraz wiele kontaktów zagranicznych pozwala na szybkie, sprawne  i rzetelne załatwienie wszelkich formalności związanych ze zleconym nam transportem zwłok do Szczecina.

Międzynarodowy transport zwłok Szczecin - wymaga od nas wszechstronnej wiedzy z zakresu międzynarodowego transportu zwłok oraz wielu kontaktów z firmami zagranicznymi.

Pomagamy rodzinom pogrążonym w żalu przejść te trudne chwile z wymaganym szacunkiem i zrozumieniem.

Do naszych obowiązków należy załatwienie wszelkich formalności po stronie Polskiej jak i zagranicznej związanych z transportem osoby zmarłej do Polski.

Nasze kontakty z Konsulatami jak i z zaprzyjaźnionymi firmami pogrzebowymi w znacznym stopniu ułatwiają i przyspieszają organizację dowiezienia osoby zmarłej do Szczecina.

Firma nasza każde powierzone nam zlecenie traktuje z należytą starannością i szacunkiem dla rodziny jak i dla osoby zmarłej.

Przykładowy cennik międzynarodowego transportu zwłok do Szczecina

Transport zwłok z Oslo (Norwegia) do Szczecin – 6200 zł

Transport zwłok ze Sztokholmu (Szwecja) do Szczecin – 5200 zł

Transport zwłok z Londynu (Anglia) do Szczecin – 6000 zł

Transport zwłok z Hamburga (Niemcy) do Szczecin – 3500 zł

Transport zwłok z Kolding (Dania) do Szczecin – 5200 zł

Podane ceny zawierają: specjalną trumnę z wkładem metalowym, odprawę konsularną w Polskiej placówce dyplomatycznej, transport karawanem do miejsca docelowego.

Podane ceny nie zawierają: opłat w zagranicznej firmie pogrzebowej, opłat za pobyt zmarłego w szpitalu lub innej placówce medycznej oraz dodatkowych czynności zleconych przez rodzinę.

W sprawie wyceny prosimy o kontakt:

Tel. kom. 508 692 713

Tel. 91 885 4 7 73

Fax. 91 885 12 13

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe Charon Szczecin # Międzynarodowy Transport Zwłok Szczecin