Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin, Poland

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

 Przeprowadzimy dla Państwa bliskich profesjonalny transport zwłok z obcego Państwa.   przewóz-zwłok

 Działamy na rynku usług pogrzebowych od wielu lat, nasze doświadczenie oraz zdobyta praktyka pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań by szybko i profesjonalnie sprowadzić osobę zmarłą do Polski.

 Naszym atutem jest współpraca z zakładami pogrzebowymi, konsulatami na całym świecie, co znacznie przyspiesza załatwienie formalności związanych z transportem ciała. Posiadamy przedstawicielstwa naszej firmy w Anglii, Norwegii, Szwecji oraz na Ukrainie, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie by dostosować się do Państwa oczekiwań.  

 Przewóz zwłok odbywa się karawanami pogrzebowymi, spełniające wymogi sanitarne dla kraju z którego odbieramy zwłok.

 Transport zwłok z zagranicy wymaga od nas znajomości przepisów sanitarnych oraz znajomości przepisów w kraju z którego będziemy transportować ciało. W Państwa imieniu jesteśmy zorganizować transport zmarłych z najdalszego zakątka na świecie. 

 

Najczęstszymi kierunkami w Europie są Angliia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania oraz Holandia Nasze usługi obejmują również przewóz zwłok z Ukrainy, Rosji i Białorusi