Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin, Poland

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

Sprowadzenie zwłok z Belgii - Transport zwłok z Belgii, Profesjonalnie i w rozsądnej cenie

Nasza firma zajmuje się międzynarodowym transportem osób zmarłych z Belgii. Pomagamy rodzinom w tym trudnym dla nich czasie jakim jest śmierć osoby bliskiej.

Doświadczenie naszej firmy w organizacji transportu osoby zmarłej do Polski oraz wiele kontaktów zagranicznych pozwala na szybkie, sprawne i rzetelne załatwienie wszelkich formalności związanych ze zleconym nam transportem zwłok do Polski.

Transport zwłok z Belgii do Polski wymaga od nas wszechstronnej wiedzy z zakresu międzynarodowego transportu zwłok oraz wielu kontaktów z firmami zagranicznymi.

Pomagamy rodzinom pogrążonym w żalu przejść te trudne chwile z wymaganym szacunkiem i zrozumieniem.

Do naszych obowiązków należy załatwienie wszelkich formalności po stronie Polskiej jak i zagranicznej.

Nasze kontakty z Konsulatami jak i z zaprzyjaźnionymi firmami pogrzebowymi w znacznym stopniu ułatwiają i przyspieszają organizację dowiezienia osoby zmarłej  do Polski.

Firma nasza każde powierzone nam zlecenie traktuje z należytą starannością i szacunkiem dla rodziny jak i dla osoby zmarłej.

Organizujemy kremacje w Belgii oraz transport urny do Polski.

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Belgii ?

Transport zwłok z Belgii do Polski to średnio około 7500 PLN W cenę wliczone jest trumna, transport oraz załatwienie wszystkich formalności po stronie Polskiej i Belgijskiej. Cena nie zawiera opłat na terenie Belgii.

   

 Transport zwłok z Belgii - Sprowadzenie zwłok z Belgii - Kremacja w Belgii