Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin, Poland

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

Transport zwłok z Polski do Bułgarii – Sprowadzenie zwłok z Polski do Bułgarii

Od wielu lat pomagamy obywatelom Bułgarii w pogrążonym w smutku przetransportować osobę zmarłą do swojej ojczyzny.

Jeżeli  Twój krewny lub znajomy zmarł na terytorium Polski, nasza firma załatwi za Państwa wszystkie formalności związane z transportem zwłok do Bułgarii. Dysponujemy flotą specjalistycznych pojazdów do transportu zwłok z Polski do Bułgarii po przystępnych cenach.

W Państwa imieniu załatwimy:

 • Akt zgonu międzynarodowy
 • Odprawę sanitarną
 • Balsamacja zwłok
 • Transport zwłok z Polski do Bułgarii

 

 

Nasz zespół profesjonalistów doradzi jak szybko i profesjonalnie przetransportować  zwłoki na terytorium Bułgarii. 

 

Nasze karawany, są dodatkowo wyposażona w przedziale ładunkowym w chłodnie która utrzymuje temperaturę około 5 stopni.

W sprawie wyceny i załatwienia formalności związanych z Repatriacją zwłok do Bułgarii prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. +48 +48 508 692 713, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Transport zwłok z Polski do Bułgarii – Sprowadzenie zwłok z Polski do Bułgarii -  Repatriacja zwłok do Bułgarii – Przewóz zwłok z Polski do Bułgarii

Od wielu lat pomagamy obywatelom Bułgarii w pogrążonym w smutku przetransportować osobę zmarłą do swojej ojczyzny. Jeżeli Twój krewny lub znajomy zmarł na terytorium Polski, nasza firma załatwi za Państwa wszystkie formalności związane z transportem zwłok do Bułgarii. Dysponujemy flotą specjalistycznych pojazdów do transportu zwłok z Polski do Bułgarii po przystępnych cenach. W Państwa imieniu załatwimy: •	Akt zgonu międzynarodowy •	Odprawę sanitarną •	Balsamacja zwłok •	Transport zwłok z Polski do Bułgarii  Nasz zespół profesjonalistów doradzi jak szybko i profesjonalnie przetransportować zwłoki na terytorium Bułgarii.  Nasze karawany, są dodatkowo wyposażona w przedziale ładunkowym w chłodnie która utrzymuje temperaturę około 5 stopni. W sprawie wyceny i załatwienia formalności związanych z Repatriacją zwłok do Bułgarii prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. +48 +48 508 692 713, e-mail: biuro@funeral.com.pl  Transport zwłok z Polski do Bułgarii – Sprowadzenie zwłok z Polski do Bułgarii - Repatriacja zwłok do Bułgarii – Przewóz zwłok z Polski do Bułgarii

Транспорт на тялото от Полша в България

Вече от много години помагаме на потъналите в скръб български граждани да превозват починалото лице на родината му.

Ако Вашият роднина или познат е починал на територията на Полша, фирмата ни ще уреди за Вас всички формалности, свързани с превоз на тялото в България. Разполагаме с парк от специалистични превозни средства за превоз на тялото от Полша в България за достъпни цени.

Ще уредим от Вашето име:

 • Международен акт за смърт
 • Санитарно оформление
 • Балсамиране на тялото
 • Превоз на тялото от Полша в България

 

 

Нашата група от професионалисти ще Ви посъветва, как бързо и професионално да транспортирате тялото на територията на България. 

 

Товарните отделения на нашите погребални коли са допълнително оборудвани с хладилник, който поддържа температура на нивото около 5 градуса.

За преценка и уреждане на формалностите, свързани с репатриация на тялото в България молим да се свържете с нас по телефона или по e-mail. +48 +48 508 692 713, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Транспорт на тялото от Полша в България – Донасяне на тялото от Полша в България -  Репатриация на тялото в България – Превоз на тялото от Полша в България