Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin, Poland

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

CHARON - Zakład Pogrzebowy Szczecin | Usługi Pogrzebowe Szczecin

Zakład Pogrzebowych w Szczecinie ’’CHARON’’ to firma z bogatym doświadczeniem uzyskanym przez ponad 15 lat działalności w branży pogrzebowej. Od chwili założenia zakładu pogrzebowego w Szczecinie zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych nam zadań w najlepszy sposób. Możecie Państwo zawsze liczyć na nas oraz na naszych profesjonalnych pracowników, którzy udzielą pomocy w kwestiach formalnych, organizacyjnych oraz doradzą przy wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Poprzez indywidualne podejście w tak trudnych chwilach dla Państwa wspieramy rodziny i przyjaciół tych, których niestety nie ma już nami.

W tych trudnych chwilach odciążamy bliskich osoby zmarłej oferując kompleksowe usługi pogrzebowe w Szczecinie oraz na terenie całego kraju, które pozwalają zorganizować godną ceremonię pogrzebową. Zajmujemy się całodobowym przewozem ciał do naszej chłodni z każdego miejsca w Polsce. Zgodnie z wolą rodziny organizujemy pogrzeb tradycyjny lub kremację ciała. Bierzemy odpowiedzialność za przeprowadzenie ceremonii w ustalonym obrządku religijnym lub w sposób świecki. Nasi pracownicy zajmują się również dopełnianiem wszelkich formalności z instytucjami takimi jak ZUS, kościoły, cmentarze oraz urzędy.

Dbamy o uroczyste i godne pożegnanie zmarłego poprzez zapewnienie odpowiednich warunków i oprawy uroczystości pogrzebych. Oferujemy pomoc w publikacji nekrologu w gazecie o zasięgu lokalnym lub krajowym.

Chcemy zapewnić wygodę żałobnikom oraz osobom uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej nie tylko od strony organizacji pogrzebu. Dlatego oferujemy transport autokarowy gości zaproszonych na uroczystość do miejsca pochowania ciała. Rodzinie, która nie jest w stanie regularnie zajmować się grobem proponujemy całoroczną opiekę nad miejscem pochówku zmarłego.

Porównując z ofertami, jakie posiadają inne zakłady pogrzebowe w Szczecinie wybór naszej firmy to najtańszy sposób na organizację należytego pochówku oraz ceremonii. Cennik za usługi pogrzebowe zaczyna się już od 1100 złotych, a ceremonia kremacji od 850 złotych.

Zachęcamy Państwa do osobistych odwiedzin w naszym zakładzie pogrzebowym w Szczecinie, wypełnienia formularza kontaktowego lub do skontaktowania się z nami telefonicznie. Wysłuchamy każdej osoby oraz postaramy się spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia. Nasz zakład pogrzebowy zawsze dokłada wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w sposób pełen godności i skupienia. Potwierdzenie tych słów stanowią rekomendacje i referencje, jakie uzyskaliśmy od Państwa.

 

Usługi Pogrzebowe Szczecin - Zakład Pogrzebowy Szczecin - Firmy Pogrzebowe Szczecin