Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin, Poland

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

Międzynarodowy Transport Zwłok | Transport zwłok do Polski | Sprowadzenie zwłok do Polski

Jesteśmy po to, by pomagać w trudnych chwilach...

Nasza firma pogrzebowa Charon świadczy usługi z zakresu Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe oraz międzynarodowy transport zwłok z zagranicy do Polski, świadczymy usługi na terenie całego świata. Specjalizujemy się w dziedzinie międzynarodowego transportu zwłok do Polski oraz z naszego kraju za granicę. Świadczymy pomoc w transporcie zmarłych i urn z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Belgii i innych państw europejskich.

Cieszymy się zaufaniem klientów, o czym może zaświadczyć fakt, że z naszej pomocy skorzystało już setki osób prywatnych oraz instytucji. Zapewniamy, że nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, wyczuciem oraz szacunkiem dla zmarłych i ich rodzin. Zawsze służymy bezpłatnymi radami na temat tego, jak bezpiecznie, humanitarnie i zgodnie z wymogami sanitarnymi przetransportować swoich bliskich do Polski.

Transport i przewóz zwłokWiemy, że każdy przypadek jest inny i wymaga różnych działań, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, tak by móc zaoferować mu zarówno możliwie najniższą cenę, jak i najwyższy poziom świadczonych usług z zakresu międzynarodowego transportu zwłok. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania okazały się wsparciem dla rodziny zmarłego w tym trudnym czasie.

Wśród usług z zakresu międzynarodowego transportu zmarłych zapewniamy:

  • sprowadzenie zwłok i prochów z zagranicy do Polski,
  • transport zwłok z zagranicy i prochów z Polski,

Zajmujemy się nie tylko samym procesem transportu, ale również załatwieniem wszelkich formalności, które są niezbędne do międzynarodowego przewozu zwłok i prochów. Spośród tego typu czynności zapewniamy:

  • przygotowanie koniecznych dokumentów w urzędach polskich oraz zagranicznych,
  • wykonanie niezbędnych tłumaczeń,
  • organizację odpraw konsularnych, sanitarnych oraz granicznych,
  • międzynarodowy transport zwłok lądowy lub lotniczy,

Możliwość wyjazdu już 2 godziny od przyjęcia zlecenia.

Zapewniamy atrakcyjne i przejrzyste ceny bez ukrytych kosztów.

Obsługujemy cały teren Polski

Jeśli to możliwe, formalności z klientem staramy się załatwiać faxem, drogą internetową lub tradycyjnie w naszym biurze.

Serdecznie zapraszam

Mirosław Tyl
Właściciel


Przedstawiamy Państwu orientacyjny cennik za transport zwłok do Polski

Transport zwłok z Niemiec od 3500 zł, Transport zwłok ze Szwecji od 5200 zł, Transport zwłok z Norwegi od 6200 zł

Transport zwłok z Włoch od 11000 zł czytaj więcej ....

 


Transport, sprowadzenie zwłok z zagranicy

Jak działamy – dla klientów po za granicami naszego miasta lub kraju

1. Kontakt telefoniczny lub e-mail w celu ustalenia ceny za transport zwłok i dodatkowe usługi

2. Podpisanie stosownych dokumentów, upoważnień (w niektórych przypadkach jest wymagany międzynarodowy akt urodzenia i międzynarodowy akt małżeństwa)

3. Ustalenie z rodziną szczegółów transportu zwłok (wybór trumny, ubiór dla osoby zmarłej, itp.)

4. Realizujemy zlecenie i kontaktujemy się ze szpitalem, medycyną sądową, zakładem pogrzebowym, kostnicą w celu załatwienia formalności i odbioru ciała zamarłego

5. Transport zmarłego do miejsca docelowego w Polsce wskazanego przez Państwa (cmentarz, zakład pogrzebowy)

 

Międzynarodowy transport zwłok - Profesjonalnie i z Godnością dla zmarłego

Przewóz zmarłychWieloletnie doświadczenie w usługach funeralnych, do których zalicza się międzynarodowy transport zwłok sprawiło, że działania naszej firmy cieszą się dobrą opinią i zaufaniem wielu klientów. Oferujemy szybkie i bezproblemowe sprowadzanie zwłok do Polski z dowolnie wybranego zakątku świata. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy są w stanie załatwić wszystkie wymagane formalności, co umożliwia zorganizowanie pogrzebu, kremacji bądź ekshumacji osoby zmarłej, bez względu na to, w jakim w państwie znajdują się jej zwłoki. Jesteśmy firmą posiadającą certyfikat rzetelności. Proponowany przez nas międzynarodowy transport zwłok, organizowany jest przy pomocy najnowocześniejszej floty pojazdów. Korzystamy także ze wsparcia linii lotniczych. Pozwala to na sprawne sprowadzenie zwłok z Norwegii i innych krajów skandynawskich, a także ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Afryki bądź państw azjatyckich. Właściwie zorganizowany przewóz zwłok z zagranicy, realizowany przez naszą firmę, odbywa się zgodnie z obowiązującą literą prawa, jak również międzynarodowymi przepisami.

 

Sprawny transport zwłok z zagranicy

Sprowadzenie zwłok ze Szwecji, Norwegii, zagranicy do PolskiOsoby zainteresowane nowoczesnymi usługami funeralnymi zapraszamy do skorzystania ze zróżnicowanej oferty naszej firmy. W ramach prowadzonej przez nas działalności, proponujemy sprowadzenie zwłok z zagranicy. Nasze starania obejmują możliwość przetransportowania ciała w trumnie lub też w urnach kremacyjnych. Tym, co wyróżnia nasze usługi jest przede wszystkim terminowe dopełnienie wszelkich formalności, jak również zadbanie o międzynarodowy transport zwłok do Polski, który odbywa się w taki sposób, aby pogrążona w żałobie rodzina zmarłego nie była obciążona żadnymi dodatkowymi kwestiami formalnymi. Służymy pomocą osobom nie dysponującym wiedzą i możliwościami samodzielnego zorganizowania transportu zwłok z zagranicy. Pracownicy naszej firmy przygotowując się do takiej procedury, jak sprowadzanie zwłok z zagranicy, pozostają w stałym kontakcie z rodziną lub osobami, na których spoczywa obowiązek pochówku. Pozwala to na odpowiednie wdrożenie działań przygotowawczych, niezbędnych do sprawnego zorganizowania pogrzebu na terenie Polski.

 

Sprowadzenie zwłok z zagranicy - CHARON Usługi Pogrzebowe ; Transport zwłok do Polski ; Transport zwłok z zagranicy ; Międzynarodowy Transport Zwłok | Charon | Międzynarodowy Transport zwłok cennik