Transport zwłok do Szczecin - działamy szybko

Transport zmarłych do Szczecina

Zadzwoń+48509332858Pomożemy

Transport zmarłych Szczecin - procedury, pozwolenia

4 Etapy przy sprowadzeniu osoby zmarłej z zagranicy do Szczecina

Etap 1

Kontakt z nami, ustalenie ceny, podpisanie stosownych dokumentów

Etap 2

Kontaktujemy się z miejscem gdzie nastąpił zgon i kompletujemy stosowne dokumenty i pozwolenia

Etap 3

Odbiór ciała, wykonanie usług zleconych przez rodzinę wraz z kompletem dokumentów

Etap 4

Transport osoby zmarłej do miejsca przeznaczenia wskazanego przez rodzinę

Transport zwłok Szczecin – Jesteśmy firmą świadczącą usługi międzynarodoww usługi pogrzebowe w Szczecinie, oferujemy profesjonalne usługi międzynarodowego transportu zwłok. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami za granicą, staliśmy się pionierem w Polsce w zakresie międzynarodowych usług pogrzebowych. Międzynarodowy transport zmarłych Szczecin to usługa, która obejmuje szereg procedur i formalności związanych z międzynarodowym przewozem zwłok. Usługa ta obejmuje m.in. uzyskanie wymaganych dokumentów w urzędach na terenie kraju, takich jak zezwolenia polskiego starosty i państwowego inspektora sanitarnego na sprowadzenie zwłok z zagranicy, uzyskanie odpowiednich dokumentów za granicą włącznie z zaświadczeniami na przewóz zwłok lub prochów od polskiego konsula w państwie, w którym miało miejsce zgon, a także uzyskanie zgody na przewóz zwłok przez kraje tranzytowe.

Usługa międzynarodowego transportu zwłok obejmuje również tłumaczenie wszelkich dokumentów na język polski, organizowanie odpraw konsularnych i sanitarnych oraz organizowanie odpraw granicznych. Po otrzymaniu upoważnienia do działania w Państwa imieniu załatwiamy wszelkie formalności związane z krajowym i międzynarodowym transportem zmarłych, a wszystkie usługi wykonujemy w sposób profesjonalny i szybki. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące międzynarodowego transportu zmarłych w mieście Szczecin, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się wyjaśnić Państwu jakie kroki należy podjąć, by szybko i sprawnie wykonać usługę międzynarodowego transportu zwłok do Szczecina. Dzięki naszej ofercie usług pogrzebowych, Państwa bliscy mogą odejść w godnych warunkach i zostać pochowani w miejscu, które sami wybrali. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie procedury międzynarodowego transportu zwłok.

Transport zmarłych Szczecin - Profesjonalnie

Działmy w branży pogrzebowej od 27 lat, przez te lata zdobyliśmy doświadczenie i do perfekcji opanowaliśmy transport zwłok do Szczecina. Sprowadzamy zwłoki z całego świata dla osób prywatnych, ubezpieczycieli oraz dla firm pogrzebowych z którymi współpracujemy na terenie całego świata i Polski

Transport zmarłych do Szczecina wymaga znajomości przepisów międzynarodowych oraz wymogów jakie stawiają nam urzędy na całym świecie.

Nasze motto: szybko, tanio i poszanowaniem dla osoby zmarłej.

Transport zwłok do Szczecina wykonywany jest w jak najktótszym czasie, karawanami przystosowanymi do transport zwłok z zagranicy po uprzednim załatwieniu wszystkich pozwoleń na terenie karaju z którego transportujemy zwłoki oraz pozwolenie z Urzędu Miasta Szczecina na pochowanie zwłok.

Czy warto nam zaufać? Mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo w 100% oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem dla osób zmarłych.

transport zwłok szczecin

Usługi wykonane transportu zwłok do Szczecina

0
Sprowadzonych trumien
0
Sprowadzonych urn z prochami
0
Transportów lotniczych
0
Wykonanych ekshumacji

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy ?

Wiele rodzin pogrążonych w żałobie próbuję się naciągnąć na dodatkowe koszta. Radzimy sprawdzić czy firma wykonuje sama usługę czy zleca ją innej firmie co powoduje dodatkowe marże.

Przykłady nieuczciwych firm:

 • Czy cena zawiera transport z Niemiec do miejsca wskazanego przez rodzinę (zdażały się przypadki że firmy transportowały zwłoki tylko do granicy Państwa a potem żądali dodatkowej opłaty).
 • Czy w skład usługi jest wliczona trumna do transportu.
 •  Zawsze żądaj podpisania umowy w jakim zakresie jest wykonywana usługa.

Nieuczciwe praktyki

Nie które firmy proponują tani transport i propopnują rodzinnie transport łączony z innymi ciałami. Przykładowo jadą do Niemiec i zabierają jednocześnie 4 ciała z róznych obszarów Niemiec. Rodziną mówią że transport będzie tańszy a rzeczywiśtość jest inna, bo np. opłata za każdy dzień w chłodni szpitala, zakładzie pogrzebowym naliczane są dodatkowe koszta co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Darmowa wycena na email lub telefon

biuro@funeral.com.pl

Tel. +48 509332858

Transport zmarłych Szczecin - niska cena

Cena sprowadzenie zwłok lub urny zawsze jest uzależniona od wielu czynników i dlatego zawsze ustalana jest idywidualnie.

Sprowadzanie zwłok do Szczecina zaczyna się od 4500 zł

w skład usługi wchodzi:

 • trumna z wkładem metalowym
 • załatwienie wszystkich formalności po stronie zagranicznej
 • załatwienie pozwolenia na sprowadzenie zwłok w Urzędzie Miasta Szczecina
 • transport karawanem z zagranicy do Szczecina

Transport zwłok Szczecin cena

 • Transport zwłok z Berlina do Szczecina od 4500 zł
 • Transport zwłok z Hamburga do Szczecina od 5500 zł
 • Transport zwłok z Anglii do Szczecina od 9500 zł
 • Transport zwłok z Holandii do Szczecina od 8000 zł
 • Transport zwłok z Belgii do Szczecina od 8000 zł
 • Transport zwłok z Norwegii do Szczecina od 9000 zł

* “Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”

Płatności

Płatoności można dokonać przelewem, płatoność gotówką przy odbiorze ciała lub karta kredytową

karta

Dodaj komentarz

Wyślij