Transport zwłok Piła - działamy szybko

Transport zmarłych Piła - z pełną dokumentacją

Zadzwoń+48509332858Pomożemy

Transport zmarłych Piła - procedury, pozwolenia

4 Etapy przy sprowadzeniu osoby zmarłej z zagranicy do Piły

Etap 1

Kontakt z nami, ustalenie ceny, podpisanie stosownych dokumentów

Etap 2

Kontaktujemy się z miejscem gdzie nastąpił zgon i kompletujemy stosowne dokumenty i pozwolenia

Etap 3

Odbiór ciała, wykonanie usług zleconych przez rodzinę wraz z kompletem dokumentów

Etap 4

Transport osoby zmarłej do miejsca przeznaczenia wskazanego przez rodzinę

Transport zwłok Piła - profesjonalna firma świadcząca międzynarodowe usługi pogrzebowe.  Firma oferująca usługi pogrzebowe w mieście Piła jest wiodącym dostawcą usług związanych z transportem zmarłych z zagranicy. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami za granicą i w kraju firma ta została pionierem w Polsce w zakresie międzynarodowych usług pogrzebowych. Firma oferuje pełen zakres usług związanych z międzynarodowym transportem zwłok do Piły. Nasi pracownicy załatwią wszelkie formalności związane z krajowym i międzynarodowym transportem zmarłych, w tym między innymi: • Uzyskanie wymaganych dokumentów w urzędach na terenie kraju, takich jak zezwolenie polskiego starosty i państwowego inspektora sanitarnego na sprowadzenie zwłok z zagranicy; • Uzyskanie dokumentów za granicą, w tym między innymi zaświadczenia na przewóz zwłok lub prochów od polskiego konsula w państwie, w którym nastąpił zgon, oraz zezwoleń właściwych organów w danym państwie na wywóz zwłok z zagranicy;

• Tłumaczenie dokumentów na język polski;

• Organizowanie odpraw konsularnych i sanitarnych;

• Uzyskanie zgody na przewóz zwłok przez kraje tranzytowe oraz organizowanie odpraw granicznych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące międzynarodowego transportu zwłok do Piły, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Postaramy się wyjaśnić jakie kroki należy podjąć, by szybko i sprawnie wykonać usługę międzynarodowego transportu zwłok do Piły. Profesjonalne sprowadzenie zwłok do Polski z zagranicy to usługa, którą można zamówić w naszej firmie. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników zadba o wszystkie formalności i zapewni szybki i tani transport zmarłych z zagranicy do Piły. Gwarantujemy, że wszystkie usługi pogrzebowe, które oferujemy, są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i z zachowaniem pełnego szacunku dla zmarłych. Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy oferującej międzynarodowe usługi pogrzebowe w mieście Piła, skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że nasza wykwalifikowana kadra pracowników zadba o wszystkie formalności i zapewni szybki i tani transport zmarłych z zagranicy do Piły.

Transport zmarłych Piła - Profesjonalnie

Działmy w branży pogrzebowej od 27 lat, przez te lata zdobyliśmy doświadczenie i do perfekcji opanowaliśmy transport zwłok do Piły. Sprowadzamy zwłoki z całego świata dla osób prywatnych, ubezpieczycieli oraz dla firm pogrzebowych z którymi współpracujemy na terenie całego świata i Polski

Transport zmarłych do Piły wymaga znajomości przepisów międzynarodowych oraz wymogów jakie stawiają nam urzędy na całym świecie.

Nasze motto: szybko, tanio i poszanowaniem dla osoby zmarłej.

Transport zwłok do Piły wykonywany jest w jak najktótszym czasie, karawanami przystosowanymi do transport zwłok z zagranicy po uprzednim załatwieniu wszystkich pozwoleń na terenie karaju z którego transportujemy zwłoki oraz pozwolenie z Urzędu Miasta Szczecina na pochowanie zwłok.

Czy warto nam zaufać? Mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo w 100% oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem dla osób zmarłych.

transport zwłok piła

Usługi wykonane transportu zwłok do Piły

0
Sprowadzonych trumien
0
Sprowadzonych urn z prochami
0
Transportów lotniczych
0
Wykonanych ekshumacji

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy ?

Wiele rodzin pogrążonych w żałobie próbuję się naciągnąć na dodatkowe koszta. Radzimy sprawdzić czy firma wykonuje sama usługę czy zleca ją innej firmie co powoduje dodatkowe marże.

Przykłady nieuczciwych firm:

 • Czy cena zawiera transport z Niemiec do miejsca wskazanego przez rodzinę (zdażały się przypadki że firmy transportowały zwłoki tylko do granicy Państwa a potem żądali dodatkowej opłaty).
 • Czy w skład usługi jest wliczona trumna do transportu.
 •  Zawsze żądaj podpisania umowy w jakim zakresie jest wykonywana usługa.

Nieuczciwe praktyki

Nie które firmy proponują tani transport i propopnują rodzinnie transport łączony z innymi ciałami. Przykładowo jadą do Niemiec i zabierają jednocześnie 4 ciała z róznych obszarów Niemiec. Rodziną mówią że transport będzie tańszy a rzeczywiśtość jest inna, bo np. opłata za każdy dzień w chłodni szpitala, zakładzie pogrzebowym naliczane są dodatkowe koszta co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Darmowa wycena na email lub telefon

biuro@funeral.com.pl

Tel. +48 509332858

Transport zmarłych Piła - niska cena

Cena sprowadzenie zwłok lub urny zawsze jest uzależniona od wielu czynników i dlatego zawsze ustalana jest idywidualnie.

Sprowadzanie zwłok do piły zaczyna się od 5000 zł

w skład usługi wchodzi:

 • trumna z wkładem metalowym
 • załatwienie wszystkich formalności po stronie zagranicznej
 • załatwienie pozwolenia na sprowadzenie zwłok w Urzędzie Miasta Piły
 • transport karawanem z zagranicy do Piły

Transport zwłok Piła cena

 • Transport zwłok z Berlina do Piły od 5000 zł
 • Transport zwłok z Hamburga do Piły od 6000 zł
 • Transport zwłok z Anglii do Piły od 9700 zł
 • Transport zwłok z Holandii do Piły od 8200 zł
 • Transport zwłok z Belgii do Piły od 8200 zł
 • Transport zwłok z Norwegii do Piły od 9000 zł

* “Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”

Płatności

Płatoności można dokonać przelewem, płatoność gotówką przy odbiorze ciała lub karta kredytową

karta

Dodaj komentarz

Wyślij