Transport zwłok Bydgoszcz - działamy szybko

Transport zmarłych Bydgoszcz - Profesjonalnie i zgodnością

Zadzwoń+48509332858Pomożemy

Transport zmarłych Bydgoszcz - pozwolenia, procedury

4 Etapy przy sprowadzeniu osoby zmarłej z zagranicy do Bydgoszcz

Etap 1

Kontakt z nami, ustalenie ceny, podpisanie stosownych dokumentów

Etap 2

Kontaktujemy się z miejscem gdzie nastąpił zgon i kompletujemy stosowne dokumenty i pozwolenia

Etap 3

Odbiór ciała, wykonanie usług zleconych przez rodzinę wraz z kompletem dokumentów

Etap 4

Transport osoby zmarłej do miejsca przeznaczenia wskazanego przez rodzinę

Międzynarodowy Przewóz zwłok Bydgoszcz – Profesjonalne Usługi Pogrzebowe. Usługi pogrzebowe są niezmiernie ważnym elementem procesu żałoby. Wiele osób, które straciły bliskich wybiera usługi pogrzebowe, aby zapewnić im godne pożegnanie. Z usługami pogrzebowymi wiąże się wiele czynności, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jedną z nich jest międzynarodowy przewóz zwłok, oferowany w Bydgoszczy. Firma usług pogrzebowych z Bydgoszczy współpracuje z partnerami z całej Polski oraz z zagranicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do wykonywanej pracy stała się pionierem w branży usług pogrzebowych. Pracownicy firmy zapewniają pełne wsparcie w czasie międzynarodowego przewozu zwłok. Kiedy zostanie wystawione upoważnienie do działania w imieniu klienta, firma zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem zmarłych. Są to między innymi: Uzyskanie wymaganych dokumentów w urzędach na terenie kraju – zezwolenie polskiego starosty i państwowego inspektora sanitarnego na sprowadzenie zwłok z zagranicy; Uzyskanie odpowiednich dokumentów za granicą – zaświadczenia na przewóz zwłok lub prochów od polskiego konsula w państwie, w którym nastąpił zgon oraz zezwoleń właściwych organów w danym państwie na wywóz zwłok z zagranicy; Tłumaczenie dokumentów na język polski; Organizowanie odpraw konsularnych i sanitarnych; Uzyskanie zgody na przewóz zwłok przez kraje tranzytowe oraz organizowanie odpraw granicznych. Z usług firmy usług pogrzebowych można skorzystać przy sprowadzaniu zwłok z zagranicy do Polski, jak również przy wywozie zwłok z Polski za granicę. Firma zapewnia szybki i tani transport zmarłych, zgodny z wszelkimi wymogami sanitarnymi i prawnymi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące międzynarodowego przewozu zwłok w Bydgoszczy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pracownicy firmy służą wszelką pomocą i wyjaśnią, jakie kroki należy podjąć, aby szybko i sprawnie wykonać usługę międzynarodowego transportu zwłok. Usługi pogrzebowe w Bydgoszczy oferują kompleksowe wsparcie w trakcie międzynarodowego przewozu zwłok. Gwarantują profesjonalny transport zmarłych w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego oraz innych miastach w Polsce. Współpracując z firmą usług pogrzebowych w Bydgoszczy, można mieć pewność, że proces żałoby zostanie zrealizowany zgodnie z wymogami prawa i w zgodzie ze wszelkimi wymogami sanitarnymi.

Transport zmarłych bydgoszcz

Transport zmarłych Bydgoszcz - Profesjonalnie

Działmy w branży pogrzebowej od 27 lat, przez te lata zdobyliśmy doświadczenie i do perfekcji opanowaliśmy transport zwłok do Bydgoszczy. Sprowadzamy zwłoki z całego świata dla osób prywatnych, ubezpieczycieli oraz dla firm pogrzebowych z którymi współpracujemy na terenie całego świata i Polski

Transport zmarłych do Bydgoszczy wymaga znajomości przepisów międzynarodowych oraz wymogów jakie stawiają nam urzędy na całym świecie.

Nasze motto: szybko, tanio i poszanowaniem dla osoby zmarłej.

Transport zwłok do Bydgoszczy wykonywany jest w jak najktótszym czasie, karawanami przystosowanymi do transport zwłok z zagranicy po uprzednim załatwieniu wszystkich pozwoleń na terenie karaju z którego transportujemy zwłoki oraz pozwolenie z Urzędu Miasta Bydgoszcz na pochowanie zwłok.

Czy warto nam zaufać? Mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo w 100% oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem dla osób zmarłych.

transport zwłok bydgoszcz

Usługi wykonane transportu zwłok do Bydgoszczy

0
Sprowadzonych trumien
0
Sprowadzonych urn z prochami
0
Transportów lotniczych
0
Wykonanych ekshumacji

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy ?

Wiele rodzin pogrążonych w żałobie próbuję się naciągnąć na dodatkowe koszta. Radzimy sprawdzić czy firma wykonuje sama usługę czy zleca ją innej firmie co powoduje dodatkowe marże.

Przykłady nieuczciwych firm:

 • Czy cena zawiera transport z Niemiec do miejsca wskazanego przez rodzinę (zdażały się przypadki że firmy transportowały zwłoki tylko do granicy Państwa a potem żądali dodatkowej opłaty).
 • Czy w skład usługi jest wliczona trumna do transportu.
 •  Zawsze żądaj podpisania umowy w jakim zakresie jest wykonywana usługa.

Nieuczciwe praktyki

Nie które firmy proponują tani transport i propopnują rodzinnie transport łączony z innymi ciałami. Przykładowo jadą do Niemiec i zabierają jednocześnie 4 ciała z róznych obszarów Niemiec. Rodziną mówią że transport będzie tańszy a rzeczywiśtość jest inna, bo np. opłata za każdy dzień w chłodni szpitala, zakładzie pogrzebowym naliczane są dodatkowe koszta co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Darmowa wycena na email lub telefon

biuro@funeral.com.pl

Tel. +48 509332858

Transport zmarłych Bydgoszcz - niska cena

Cena sprowadzenie zwłok lub urny zawsze jest uzależniona od wielu czynników i dlatego zawsze ustalana jest idywidualnie.

Sprowadzanie zwłok do Bydgoszczy zaczyna się od 4500 zł

w skład usługi wchodzi:

 • trumna z wkładem metalowym
 • załatwienie wszystkich formalności po stronie zagranicznej
 • załatwienie pozwolenia na sprowadzenie zwłok w Urzędzie Miasta Bydgoszczy
 • transport karawanem z zagranicy do Bydgoszczy

Transport zwłok Bydgoszcz cena

 • Transport zwłok z Berlina do Bydgoszczy od 5500 zł
 • Transport zwłok z Hamburga do Bydgoszczy od 6500 zł
 • Transport zwłok z Anglii do Bydgoszczy od 9500 zł
 • Transport zwłok z Holandii do Bydgoszczy od 8400 zł
 • Transport zwłok z Belgii do Bydgoszczy od 8400 zł
 • Transport zwłok z Norwegii do Bydgoszczy od 9000 zł

* “Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”

Płatności

Płatoności można dokonać przelewem, płatoność gotówką przy odbiorze ciała lub karta kredytową

karta

Dodaj komentarz

Wyślij