Transportu zwłok z Niemiec cena

Transport zwłok z Niemiec cena

Kto pokrywa koszty transportu zwłok z Niemiec

Polisa ubezpieczeniowa - transport zwłok

Polisa ubezpieczeniowa zapewni Państwu zorganizowanie transport zwłok z Niemiec do miejsca zamieszkania, pokryje też koszty związane leczeniem. Polisa nie obejmuje pokrycia kosztów pogrzebu w Polsce. Wspłpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, lecz czas w jakim ubezpieczyciel sprowadzi zwłoki z Nimiec do Polski sięga 5-7 tygodni.

Chcesz przyspieszyć transport zwłok z polisy zadzwoń: 509332858

Finansowanie przez rodzinę

Najczęściej koszt transportu zwłok z Niemiec pokrywa najbliższa rodzina zmarłego. Na koszt transportu składa się transport zwłok z zagranicy do Polski, trumna z wkładem metalowym, załatwienie dokumentacji po stronie zagranicznej w tym akt zgonu oraz pozwolenie na przywóz zwłok do polski wydawane przez Starostwo lub Urząd Miasta w którym ciało zostanie pochowane.

Dofinansowanie do transportu zwłok z Niemiec

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i w pełni dopasowane do możliwości finansowych klienta dlatego w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie wspomóc rodzinę finansowo. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że transport ciała zagranicy jest nie tylko szokiem dla rodziny ale i wielkim ciężarem finansowym dlatego oferujemy minimalne ceny na nasze usługi, utrzymując jednocześnie najwyższą jakość wykonania podjętych działań. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy indywidualne rozpatrzenie każdej sprawy.

transport zwłok z niemiec cennik
transport zwłok z niemiec cena

Transport zwłok z Niemiec cena

Przedstawiamy Państwu orientacyjny cennik transportu zwłok lub urny z prochami z Niemiec do Polski. Na wpływ ceny ma dużo zależnych czynników takich jak: wybór trumny do transportu, ilość przejechanych kilometrów, zakres niezbędnych do załatwienia formalności w urzędach oraz im towarzyszącym opłat, koszt przechowania ciała zmarłego w kostnicy oraz innych dokumentów niezbędnych do transportu.

Na Państwa życzenie, sporządzimy całościowy kosztorys transportu zwłok do Polski. Nasza firma gwarantuje przejrzyste ceny oraz rzetelność z to gwarancja przejrzystych i rzetelnych cen.

Nie jesteśmy pośrednikami i wszystkie zlecenia wykonujemy samodzielnie bez wsparcia firm zewnętrznych.

Transport zwłok z Niemiec cena

od 4500zł do 11500 zł

Koszt transportu zwłok z Niemiec do Polski. Cena nie zawiera opłat w zagranicznym zakładzie pogrzebowym, opłat za przechowywanie zwłok, itp.

Ubranie osoby zmarłej200 zł

Usługa ubrania osoby zmarłej

Odzież dla kobiety400 zł

Garsonka lub sukienka, bielizna, obuwie

Odzież dla mężczyzny470 zł

Garnitu, krawat, koszula, bielizna, obuwie

Zdjęcie osoby zmarłej Gratis

Twarz, miejsca znaków szczególnych (tatuaży, blizn)

Całun do kremacji180 zł

Całun używany do ubrania osoby zmarłej do kremacji lub transportu zwłok

Kremacja w Polsce800 zł

Usługa kremacji w Polsce

Urna do kremacji w PolsceGratis

Urna do kremacji wykonanej w Polsce GRATIS. Wersja podstawowa

Transport urny z Niemiec do Polskiod 1500 zł

Cena jest uzależniona od ilości przejechanych kilometrów

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Średni koszt transportu zwłok Niemiec do Polski

Koszt transportu zwłok z Niemiec

od 4500 zł(+ opłaty w Niemczech)

Transport zwłok z Niemiec cennik

do 11500 zł(+ opłaty w Niemczech)
  • Trumna z władem metalowym
  • Transport zwłok z Niemiec do Polski
  • Załatwienie formalości po stronie Polskiej i Niemieckiej
  • Odzież dla osoby zmarłej
  • Ubranie osoby zmarłej
  • Balsamacja

Dodatkowe opłaty w Niemczech

Niemczech obowiązuję opłaty we wszystkich urzędach, szpitalach, kostnicach i w zakładach pogrzebowych. Najdrożej jest przechowywanie ciała w zakładzie pogrzebowym, kwota może wynieść nawet 80 Euro za każdy dzień. Średni koszt opłat w szpitalu za przechowywanie zwłok wynosi 150-200 euro.

Wyrobienie Leichenpass (zezwolenie na przewóz zwłok) wacha się w granicy 20-80 euro w zależności od rejonu Niemiec. W urzędzie Standesamt zapłacimy 25 euro (odpowiednik naszego Urzędu Stanu Cywilnego). Opłata w Ambasadzie Polskiej wynosi 50 euro. W imieniu rodziny pokrywamy wszystkie opłaty a po przywozie zwłok do Polski następuje rozliczenie z naszą firmą. Na wszystkie opłaty posiadamy rachunki i faktury.

Według naszych obliczeń średnio opłaty w Niemczech wynoszą 200-300 euro.

biuro@funeral.com.pl

0048918854 773

+48509332858

Dodaj komentarz

Wyślij